MEDIA

Interviu 15min.lt apie efektyvius kalbų mokymosi metodus:

Kaip greitai ir efektyviai išmokti užsienio kalbų, kad praplėstume darbo galimybes, laisvai bendrautume keliaudami po pasaulį, susikalbėtume su emigracijoje gyvenančiais anūkais ar tiesiog, labiau save gerbtumėte. Savo patirtimi dalijasi užsienio kalbų mokytojai Richardas Udes ir Laura Kildė.

Skaitykite daugiau: https://www.15min.lt/verslas/naujiena/karjera/paslaugos-lt-negabiu-nebuna-efektyvus-kalbu-mokymosi-metodai-666-1186320

,,Mamos be dramos” pokalbis (Laura Kildė ir Austėja Landsbergienė)

XFM radijo stoties ,,Lyderystės klubo" laida apie tikslų pasiekimus, savidiscipliną, motyvaciją

Šiandien „Lyderystės klube“ lankosi Laura Kildė – antreprenerė, verslo anglų kalbos trenerė, kalbų mokyklų įkūrėja, knygų autorė, sukaupusi tarptautinės patirties tokiose šalyse kaip Jungtinė Karalystė, Ispanija, JAV, Prancūzija, Ruanda, Rytų Afrika. Jos sėkmę apibūdina du raktiniai žodžiai – vidinė motyvacija ir savidisciplina.

Klausykite: https://soundcloud.com/xfmlt/lyderystes-klubas-2021-03-22?in=xfmlt/sets/lyderystes-klubas

LT Big Brother interviu apie mentorystę

Įsibėgėjant 13 sezono registracijai, kviečiame susipažinti su projekte jau dalyvaujančiais mentoriais!

Skaitykite daugiau: https://www.ltbigbrother.com/lt-big-brother-mentoriai-laura-kilde/

Interviu Lrytas.lt apie verslo kūrimo galimybes Lietuvoje

Dvidešimt trejų metų pasvalietė Laura Gailiūnaitė turi galimybių dirbti Vakarų šalyse, tačiau mergina nusprendė likti Lietuvoje ir įkūrė savo įmonę Vilniuje.

Skaitykite daugiau: https://www.lrytas.lt/verslas/sekmes-istorijos/2013/09/13/news/kalbu-mokanti-pasvaliete-kurti-versla-lietuvoje-galima–4837291/